Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., Poznań

Chcemy Państwu zaprezentować Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2012-10-18, zaś koniec 2012-10-19. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, dotacje unijne, prawne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według firmy 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, dotacje unijne, prawne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *