Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., Poznań

Chcemy przedstawić Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-18 oraz zakończy się 2012-10-19. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1156.82.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *