Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., Kraków

Szkolenie pt. Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-15, zaś koniec 2012-11-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, dotacje unijne, prawne.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1156.82.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, dotacje unijne, prawne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *