Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, Wrocław

Data szkolenia pt.: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, zarządzanie projektem, zamówienia publiczne, dotacje unijne, prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1156.82 PLN.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, zarządzanie projektem, zamówienia publiczne, dotacje unijne, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *