Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, Poznań

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-09-19, zaś koniec 2012-09-20.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, księgowość, rachunkowość, zamówienia publiczne.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub też jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 5%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, księgowość, rachunkowość, zamówienia publiczne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *