Zamówienia Publiczne, Szkolenie Zamknięte, Gdańsk

Pragniemy zaprezentować Zamówienia Publiczne, Szkolenie Zamknięte. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-01. Organizatorem jest Perspecta, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Zamówienia publiczne, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w PERSPECTA. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 308.73 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia Publiczne, Szkolenie Zamknięte, przypisanego do kategorii – Zamówienia publiczne, inne – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zamówienia Publiczne, Szkolenie Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *