Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Prezentujemy nowe szkolenie Perspecta zatytułowane: Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-29.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, prawo ZP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 307.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, prawo ZP – zaprasza Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *