Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Chcemy Państwu przedstawić Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2013-01-19. Organizatorem jest Perspecta, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, prawo ZP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w PERSPECTA. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 307.50.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, prawo ZP – zachęca Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zamówienia Publiczne Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *