Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Szkolenie o nazwie Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Perspecta. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-01-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w PERSPECTA. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 0.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, inne – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *