Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Perspecta pt.: Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-21.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w PERSPECTA. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, inne – zaprasza Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia Publiczne, Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *