Zamówienia publiczne poniżej 14.000 EURO i w trybie z wolnej ręki, Warszawa

Pragniemy zaoferować Zamówienia publiczne poniżej 14.000 EURO i w trybie z wolnej ręki. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, prawo zamówień publicznych. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Warszawa, Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 520.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne poniżej 14.000 EURO i w trybie z wolnej ręki, przypisanego do kategorii – Prawne, prawo zamówień publicznych – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w mieście Szczecin.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne poniżej 14.000 EURO i w trybie z wolnej ręki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *