Zamówienia publiczne do wartości 14 tys. euro, WARSZAWA

Oferujemy Państwu następne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Zamówienia publiczne do wartości 14 tys. euro. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-16.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 689.42 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne do wartości 14 tys. euro, przypisanego do kategorii – Księgowe, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne do wartości 14 tys. euro.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *