Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, ma planowany start w dniu 2013-05-23 i potrwa ono do 2013-05-24. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne, inne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1156.82.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne, inne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *