Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, Poznań

Szkolenie o nazwie Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2013-01-28 oraz zakończy się 2013-01-29.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1156.82.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne, inne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *