Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, Gdańsk

Termin szkolenia : Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-18, zaś koniec 2012-10-19. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1156.82.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *