ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, Szczecin

Szkolenie o nazwie ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-26.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Szczecin województwo ZACHODNIOPOMORSKIE.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 393.60.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zachęca LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *