ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, Poznań

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR o nazwie: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 393.60 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca swą siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *