ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, Toruń

Szkolenie zatytułowane ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-11-21.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 280.00.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *