ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, Kielce

Pragniemy Państwu zaoferować ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-27. Organizatorem jest firma LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 356.70 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca swą siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *