Zamknięcie ksiąg rachunkowych, Łódź

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Polskie Towarzystwo Ekonomiczne pt.: Zamknięcie ksiąg rachunkowych. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Księgowe.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 310.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamknięcie ksiąg rachunkowych, przypisanego do kategorii – Księgowe – zachęca Polskie Towarzystwo Ekonomiczne posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zamknięcie ksiąg rachunkowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *