Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, Warszawa

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, jest planowany w dniu 2012-12-04. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, kadry i płace, menedżerskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel***. Dla tego obiektu dane są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 676.50.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, kadry i płace, menedżerskie – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *