Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – przepisy prawa i praktyka funkcjonowania, Szczecin

Chcemy zaprezentować Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – przepisy prawa i praktyka funkcjonowania. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-09-28. Organizatorem jest firma OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, administracyjne, prawo pracy, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Szczecin, Hotel NOVOTEL, Al. 3 Maja 31. Dla tego obiektu dane są określone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 430.50.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – przepisy prawa i praktyka funkcjonowania, przypisanego do kategorii – Prawne, administracyjne, prawo pracy, inne – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann mająca siedzibę w mieście Szczecin.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – przepisy prawa i praktyka funkcjonowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *