Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych., Gdańsk

Szkolenie o nazwie Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej SEKA SA Oddzial w Gdańsku. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-24.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zawodowe, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w CTO Zieleniak. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 200.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych., przypisanego do kategorii – Prawne, Zawodowe, prawo pracy – zachęca SEKA SA Oddzial w Gdańsku mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *