Zakładanie Działalności Gospodarczej, Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Przebieg szkolenia pt.: Zakładanie Działalności Gospodarczej, Szkolenia Zamknięte, jest przewidziany w dniu 2012-12-10. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Zarządzanie, inne, pozyskiwanie środków, aktywizacja zawodowa.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zakładanie Działalności Gospodarczej, Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Księgowe, Zarządzanie, inne, pozyskiwanie środków, aktywizacja zawodowa – zaprasza Perspecta posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zakładanie Działalności Gospodarczej, Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *