WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, Poznań

Szkolenie pt. WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-11.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1491.50.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-16, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *