Wyroby budowlane w Unii Europejskiej – nowe regulacje prawne w 2013 r., Warszawa

Chcemy Państwu zaprezentować Wyroby budowlane w Unii Europejskiej – nowe regulacje prawne w 2013 r.. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-10-18. Organizatorem jest J.G.Training szkolenia specjalistyczne, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1463.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Wyroby budowlane w Unii Europejskiej – nowe regulacje prawne w 2013 r., przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Wyroby budowlane w Unii Europejskiej – nowe regulacje prawne w 2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *