WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, Łodź

Chcemy zaoferować WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-24. Organizatorem jest firma LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, rachunkowość, czas pracy.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyszczególnione jako Łodź woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 393.60 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, rachunkowość, czas pracy – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca swą siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *