WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, Bydgoszcz

Data szkolenia : WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, jest przewidziany w dniu 2012-10-18. Jesteśmy znani jako LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, rachunkowość, czas pracy.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Bydgoszcz województwo Kujawsko – Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 393.60.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, rachunkowość, czas pracy – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *