WYNAGRODZENIA- praktyczne zagadnienia, Kielce

Pragniemy zaoferować WYNAGRODZENIA- praktyczne zagadnienia. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-31. Organizatorem jest firma Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Finansowe, Dział Personalny HR.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel IBIS. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Kielce województwo Świętokrzyskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 492.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu WYNAGRODZENIA- praktyczne zagadnienia, przypisanego do kategorii – Finansowe, Dział Personalny HR – zachęca Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex mająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: WYNAGRODZENIA- praktyczne zagadnienia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *