Wybrane schorzenia neurologiczne z perspektywy neuropsychologii klinicznej, SOPOT

Pragniemy zaoferować Wybrane schorzenia neurologiczne z perspektywy neuropsychologii klinicznej. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2013-11-02, zaś koniec 2013-11-04. Organizatorem jest Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Medyczne, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako SOPOT województwo Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 480.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Wybrane schorzenia neurologiczne z perspektywy neuropsychologii klinicznej, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zachęca Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin posiadająca swą siedzibę w miejscowości Sopot.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Wybrane schorzenia neurologiczne z perspektywy neuropsychologii klinicznej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *