Wybrane problemy dotyczące zamówień publicznych na roboty budowlane – stan aktualny i planowane zmia, Warszawa

Oferujemy następne szkolenie OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann zatytułowane: Wybrane problemy dotyczące zamówień publicznych na roboty budowlane – stan aktualny i planowane zmia. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-18.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, prawo zamówień publicznych.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Warszawa, Pałac Staszica (budynek PAN), ul. Nowy Świat 72. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 639.60 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Wybrane problemy dotyczące zamówień publicznych na roboty budowlane – stan aktualny i planowane zmia, przypisanego do kategorii – Prawne, prawo zamówień publicznych – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w miejscowości Szczecin.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Wybrane problemy dotyczące zamówień publicznych na roboty budowlane – stan aktualny i planowane zmia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *