Wybrane narzędzia diagnozy neuropsychologicznej – Test Złożonej Figury Rey’a i AVLT Rey’a, SOPOT

Chcemy Państwu zaoferować Wybrane narzędzia diagnozy neuropsychologicznej – Test Złożonej Figury Rey’a i AVLT Rey’a. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2013-06-15 i potrwa ono do 2013-06-16. Organizatorem jest Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Medyczne, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako SOPOT województwo Pomorskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 395.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Wybrane narzędzia diagnozy neuropsychologicznej – Test Złożonej Figury Rey’a i AVLT Rey’a, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zachęca Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin mająca siedzibę w miejscowości Sopot.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Wybrane narzędzia diagnozy neuropsychologicznej – Test Złożonej Figury Rey’a i AVLT Rey’a.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *