„Wszystko o czym musisz wiedzieć zatrudniając i zwalniając pracownika. Najnowsze zmiany” PROMOCJA, Łódź

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Polskie Towarzystwo Ekonomiczne pt.: „Wszystko o czym musisz wiedzieć zatrudniając i zwalniając pracownika. Najnowsze zmiany” PROMOCJA. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-29.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 310.00.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu „Wszystko o czym musisz wiedzieć zatrudniając i zwalniając pracownika. Najnowsze zmiany” PROMOCJA, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zachęca Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z siedzibą w miejscowości Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: „Wszystko o czym musisz wiedzieć zatrudniając i zwalniając pracownika. Najnowsze zmiany” PROMOCJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *