Wszystko, co powinieneś wiedzieć o podatku VAT, Kraków

Szkolenie zatytułowane Wszystko, co powinieneś wiedzieć o podatku VAT, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-10.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, inne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 450.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Wszystko, co powinieneś wiedzieć o podatku VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, inne – zachęca Gowork.pl mająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Wszystko, co powinieneś wiedzieć o podatku VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *