Współpraca z zewnętrzną księgowością i zarządzanie finansami – Seminarium Taxxo, Katowice

Oferujemy nowe szkolenie Taxxo zatytułowane: Współpraca z zewnętrzną księgowością i zarządzanie finansami – Seminarium Taxxo. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-06.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, programy księgowe, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Znajdujące się tutaj wyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność należy, w razie wątpliwości zapytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Współpraca z zewnętrzną księgowością i zarządzanie finansami – Seminarium Taxxo, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, programy księgowe, analiza finansowa – zaprasza Taxxo posiadająca swą siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Współpraca z zewnętrzną księgowością i zarządzanie finansami – Seminarium Taxxo.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *