Wprowadzenie do zarządzania projektami – PRINCE2® 2009 – ZP-WP2/ZPDS (EFS)., Wrocław

Oferujemy kolejne szkolenie Altkom Akademia S.A. zatytułowane: Wprowadzenie do zarządzania projektami – PRINCE2® 2009 – ZP-WP2/ZPDS (EFS).. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-12 i potrwa ono do 2013-01-27.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Niewątpliwie zaletą opisanego tutaj szkolenia jest fakt, iż należy do grupy darmowych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt. Jeśli ta informacja jest dla Ciebie istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o ofercie.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Wprowadzenie do zarządzania projektami – PRINCE2® 2009 – ZP-WP2/ZPDS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami – zachęca Altkom Akademia S.A. z siedzibą w mieście m. st. Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Wprowadzenie do zarządzania projektami – PRINCE2® 2009 – ZP-WP2/ZPDS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *