Wprowadzenie do e-learningu

Data szkolenia pt.: Wprowadzenie do e-learningu, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-21. Jesteśmy znani jako EU College i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Nauczycielskie, uzupełniające, zajęcia dodatkowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 100.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Wprowadzenie do e-learningu, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, uzupełniające, zajęcia dodatkowe – zachęca EU College mająca siedzibę w miejscowości Świdnica.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Wprowadzenie do e-learningu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *