Wprowadzenie do e-learningu

Pragniemy Państwu zaprezentować Wprowadzenie do e-learningu. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-09-17 oraz zakończy się 2012-09-23. Organizatorem jest EU College, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Nauczycielskie, uzupełniające, zajęcia dodatkowe.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 100.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Wprowadzenie do e-learningu, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, uzupełniające, zajęcia dodatkowe – zachęca EU College posiadająca siedzibę w mieście Świdnica.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Wprowadzenie do e-learningu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *