Wokół stołu, Poznań

Chcemy Państwu przedstawić Wokół stołu. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-10-06. Organizatorem jest Concordia Design, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Hobbystyczne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Concordia Design.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 150.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Wokół stołu, przypisanego do kategorii – Hobbystyczne, inne – zaprasza Concordia Design mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Wokół stołu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *