Wizerunek biznesowy, WARSZAWA

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Wizerunek biznesowy. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-03-08.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 897.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Wizerunek biznesowy, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Wizerunek biznesowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *