Wizerunek biznesowy, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Wizerunek biznesowy, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-12 oraz zakończy się 2013-01-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 282.90.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Wizerunek biznesowy, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Wizerunek biznesowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *