Windykacja należności – negocjacje windykacyjne, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Windykacja należności – negocjacje windykacyjne, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-24, zaś koniec 2013-01-25.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Interpersonalne, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, prawne, windykacja, inne, podejmowanie decyzji.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Hotel***. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Windykacja należności – negocjacje windykacyjne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Interpersonalne, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, prawne, windykacja, inne, podejmowanie decyzji – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Windykacja należności – negocjacje windykacyjne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *