WAŻNE ZMIANY W OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH – nowelizacja, Poznań

Termin szkolenia pt.: WAŻNE ZMIANY W OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH – nowelizacja, jest planowany w dniu 2012-11-13. Jesteśmy znani jako Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, ochrona danych.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Grupa Cosinus. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 516.60.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu WAŻNE ZMIANY W OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH – nowelizacja, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, ochrona danych – zachęca Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Wrocław.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: WAŻNE ZMIANY W OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH – nowelizacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *