Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS)., Katowice

Szkolenie o nazwie Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS)., które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Altkom Akademia S.A.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-13.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Katowice województwo Śląskie.

Opisywane tutaj powyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej, w razie wątpliwości zapytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca swą siedzibę w mieście m. st. Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *