Warsztaty „Sztuka komunikowania się”, Kielce

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Sławomir Młynarczyk i Partnerzy pt.: Warsztaty „Sztuka komunikowania się”. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin nie posiada jednoznacznie określonego startu.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, handlowe, obsługa klienta.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel IBIS. Dla tego obiektu miejsce zostały wyznaczone jako Kielce województwo Świętokrzyskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 590.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Warsztaty „Sztuka komunikowania się”, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, interpersonalne, handlowe, obsługa klienta – zaprasza Sławomir Młynarczyk i Partnerzy posiadająca siedzibę w miejscowości Kielce.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Warsztaty „Sztuka komunikowania się”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *