Warsztaty „Etapy rozmowy z Klientem”, Kielce

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Sławomir Młynarczyk i Partnerzy o nazwie: Warsztaty „Etapy rozmowy z Klientem”. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin nie posiada jednoznacznie określonego startu.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel IBIS. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Kielce województwo Świętokrzyskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 535.00.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Warsztaty „Etapy rozmowy z Klientem”, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta – zaprasza Sławomir Młynarczyk i Partnerzy z siedzibą w miejscowości Kielce.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Warsztaty „Etapy rozmowy z Klientem”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *