Warsztat mistrzowskich prezentacji sprzedażowych, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić Warsztat mistrzowskich prezentacji sprzedażowych. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-03-11 oraz zakończy się 2013-03-12. Organizatorem jest firma Aktren, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, handlowe, techniki sprzedaży, biznesowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1783.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Warsztat mistrzowskich prezentacji sprzedażowych, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, handlowe, techniki sprzedaży, biznesowe – zaprasza Aktren mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Warsztat mistrzowskich prezentacji sprzedażowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *