Warsztat managera. Zarządzanie sobą w czasie.

Pragniemy Państwu przedstawić Warsztat managera. Zarządzanie sobą w czasie.. Jest to szkolenie, którego termin nie posiada jednoznacznie określonego startu. Organizatorem jest firma „DOCEO” Marcin Smoliński, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w ofercie podane, gdzie miałby się on znajdować.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 430.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Warsztat managera. Zarządzanie sobą w czasie., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, interpersonalne, motywacja – zachęca „DOCEO” Marcin Smoliński mająca swą siedzibę w mieście Bydgoszcz.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Warsztat managera. Zarządzanie sobą w czasie..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *