Wakacyjne szkolenia czekają – sprawdź, dlaczego warto!

Wraz z początkiem lata ruszyła kolejna platforma wiedzy serwisu www.szkolenia24h.pl – tym razem dotycząca wakacyjnych szkoleń – www.wakacyjne.szkolenia24h.pl.
Celem tej nowoczesnej platformy jest dostarczanie porad dotyczących dokształcania się w czasie wakacji, a jak wiadomo wielu z nas przeznacza swój urlop na zdobywanie nowych umiejętności czy podnoszenie kwalifikacji właśnie w tym czasie. Do tego zaprezentujemy Państwu szkolenia organizowane w czasie lata w ofercie First Minute bądź Last Minute, szkolenia EFS, e-learning oraz te darmowe. Uzupełnieniem platformy będą ciekawe artykuły z pogranicza edukacji a także wypoczynku i turystyki – wszystko w przyjemniej dla oka wakacyjnej stylistyce.

Co znajdziemy w strefie wakacyjnych szkoleń?
Całe mnóstwo propozycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a wśród nich wakacyjne szkolenia językowe, hobbystyczne, sportowe, wodne, a także profesjonalne kursy podnoszące kwalifikacje dla całej branży turystycznej.

Dlaczego polecamy www.wakacyjne.szkolenia24h.pl?
Przede wszystkim dlatego, iż jest to miejsce z gotowymi poradami dotyczącymi między innymi takich tematów: Jak zostać wychowawcą kolonijnym? Czy wakacje to dobry czas na szkolenia? Nauka języka angielskiego w czasie wakacji dla dorosłych i dla dzieci. Te i inne porady z pewnością przydadzą się tym, którzy planują spędzić czas tego lata nie tylko miło, ale także efektywnie.

Już teraz zapraszamy na wakacje ze szkoleniami.

Lato i my!

Zapraszamy.

 

***
Strefa www.wakacyjne.szkolenia24h.pl została przygotowana przez specjalistów serwisu www.szkolenia24h.pl.

W czasach, gdy rynek szkoleń rozwija się coraz dynamiczniej, a oczekiwania klientów rosną z roku na rok, potrzebne są usługi wykraczające poza standardowe rozwiązania – te nowoczesne rozwiązania dostarcza serwis www.szkolenia24h.pl

Ten serwis to obszerny i aktualizowany katalog kursów, a także unikalna baza ośrodków szkoleniowych z całej Polski. Prezentujemy ofertę szkoleń płatnych, dofinansowywanych przez UE lub bezpłatnych. Z naszego katalogu korzystają firmy szukające szkoleń dla swoich pracowników, klienci indywidualni, studenci, uczniowie.

Zdobywaj kwalifikacje w najbardziej dogodnej dla Ciebie formie!

Zapraszamy do współpracy!

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *