Visual Merchandising, WARSZAWA

Szkolenie pt. Visual Merchandising, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2013-01-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera jako kanału transmisji.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 528.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Visual Merchandising, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Visual Merchandising.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *